top of page

Poczytalnia w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu naszej szkole powstała „Poczytalnia Edujoy”. Nasza biblioteka ma charakter społeczny. Każdy może wzbogacić księgozbiór przynosząc swoją przeczytaną książkę, ale przede wszystkim w chwili wolnej „poczytać do woli”. Miejscem do czytania są kanapy na korytarzu, na których można miło spędzić czas. Właśnie tam postawiliśmy regały na książki. Bardzo dziękujemy Mamie Marianki z klasy pierwszej i Antosia z Edufrajdy za pomoc w tej cudownej inicjatywie i wzbogacenie naszej Poczytalni ciekawymi pozycjami książkowymi. Wszystkich Rodziców oraz dzieci zapraszamy do dzielenia się literaturą i powiększania zasobów bibliotecznych. W dniu oficjalnego otwarcia Poczytalni Tytus - uczeń klasy 1 oficjalnie przekazał swoją przeczytaną książkę naszej bibliotece.


bottom of page