Zakończenie roku szkolnego klas 1–7
- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
Dziś odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego klas 1–7.
Podczas uroczystości wręczono nagrody za osiągnięcia edukacyjne i sportowe. Nasi uczniowie w mijającym roku szkolnym wielokrotnie udowodnili, że talent, zaangażowanie i wytrwałość prowadzą do wspaniałych sukcesów. Jesteśmy z Was ogromnie dumni!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji!



































Komentarze